Eskişehir Soğutma Firmaları

Eskişehir soğutma klima iklimlendirme sistemleri olarak alanında uzman olan ekip ile sizlerin ihtiyacınız olan soğutma sistemlerinin tamir ve bakımını üstlenerek ihtiyacınız olan hizmeti sizlere vermek için çalışan firmamız Eskişehir’de soğutma firması ihtiyacınızda Tepebaşı ve Odunpazarı semtlerine servis araçları ile ulaşarak hizmet vermektedir. Sanayi tipi soğutucu cihazlardan tutun da market dolaplarına kadar tüm soğutma sisteminde bulunan ekipmanların tamir ve montajını yaparak sizlerin soğutmacı ihtiyacınızı karşılamaktayız. Hizmetini verdiğimiz bazı cihazlar aşağıda yer almaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Soğutucular

Soğutucuların kullanıldığı orta ve küçük ölçekli işletmelerin tümünde bulunan soğutma gruplarının tamir bakım ve değişim hizmetini sizlere sunuyoruz. Bu ürünler aşağıda detaylı bir şekilde sunulmuştur.

Chiller Soğutma sistemleri tamir bakımı ve özel servisliği,

Soğuk hava odaları ve şoklama odası tamir bakım servisliği,

Sütlük dolapları tamir ve bakımı,

Kasap Dolapları Tamiri gaz şarjı ve fan arızası gibi durumlarda bakım hizmetleri,

Pastane pasta dolapları tamir bakım hizmetleri,

Su suğutma kuleleri soğutucu bakımı,

Süt soğutma tankları soğutucu hizmetleri,

Klima tamir montaj demontaj işleri,

Soğutma sistemlerinin evaporatör, kondenser ve kompresör değişimi ve servis işçiliği gibi pek çok soğutma sisteminin hizmete alınması, gaz şarj işlemleri kaçak bulma ve soğutucu gazı takviyesi gibi pek çok hizmeti sizlere sunuyoruz. Bu gibi durumlarda firmamızdan hizmet almak için aşağıdaki telefondan iş yerimizdeki ustalara ulaşabilirsiniz.

Eskişehir soğutma klima iklimlendirme sistemleri ®

Yetkili Usta Başı: 05462054649

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir